Zgodnie z decyzją Zarządu PRS S.A. z dn. 28.03.2019, o ujednoliceniu wizerunku PRS S.A., mamy przyjemność zaprezentowania nowego logotypu, który wkrótce całkowicie zastąpi nasz dotychczasowy znak:

Nasz poprzedni logotyp współtowarzyszył nam przez ponad 60 lat - został wprowadzony kiedy Polski Rejestr Statków był skupiony wyłącznie na klasyfikacji i nadzorze technicznym statków i innych obiektów pływających. Dziś jesteśmy już w zupełnie innym miejscu. Choć nadzory okrętowe to nadal bardzo ważna część naszej działalności, to inwestujemy również w rozwój pozostałych obszarów, tj. wykonywanie niezależnego nadzoru rzeczoznawczego w dziedzinie budownictwa przemysłowego, dróg, mostów, instalacji przesyłowych, mediów etc., certyfikację i weryfikację na zgodność z wymaganiami UE i standardami ISO oraz działalność rozwojową i naukowo-badawczą.
Jesteśmy otwarci na kolejne wyzwania i systematyczne udoskonalenia naszych usług w każdym sektorze gospodarki oraz ewolucję naszego funkcjonowania na rynki międzynarodowe.

Nowy logotyp został zaprojektowany tak, by być symbolicznym pomostem między naszą, ponad 80-letnią historią i tradycją, a esencją zmian, które zaszły w naszej instytucji na przestrzeni ostatnich lat. Wszystkie elementy graficzne są bardzo estetyczne i świetnie podkreślają indywidualny charakter poszczególnych obszarów naszej działalności i konsekwentne podnoszenie standardów oraz rozwój naszej instytucji.

Istotą marki PRS jest: bezpieczeństwo, unikalne i szerokie doświadczenie, wysoka jakość usług, kultywowanie tradycji, zrównoważony rozwój, gwarancja stabilnej współpracy.

Autorem projektu i opracowania graficznego naszej nowej identyfikacji jest firma RDB Group z Gdańska, której bardzo dziękujemy za pełen profesjonalizm, rzetelność, dyspozycyjność, a przede wszystkim indywidualne i elastyczne podejście, uwzględniające wszelkie wskazówki i unikalność naszych oczekiwań.

Korzystając z okazji pragniemy także podziękować wszystkim naszym Klientom, Partnerom i Sympatykom za wszystkie lata współpracy i okazywane nam wsparcie - pragniemy wyrazić nadzieję na to, że nasze kontakty, także w kolejnych latach, będą cementować i rozwijać nasze relacje, a idee tak bardzo nam bliskie będą nadal nas łączyć. Dzięki Wam pełniona przez nas trudna i odpowiedzialna służba jest źródłem satysfakcji i dumy z dobrze spełnionego obowiązku.

CO STANIE SIĘ Z NASZYM DOTYCHCZASOWYM LOGO?
Będzie naszym historycznym godłem, i będzie używane
w czasie szczególnie uroczystych okazji, na podstawie pisemnej zgody Zarządu PRS S.A., (po uzyskaniu opinii Działu Organizacyjno-Prawnego oraz Biura Marketingu PRS S.A.) udzielonej, na pisemny i uzasadniony wniosek osoby, która będzie zainteresowana użyciem znaku.

Załączniki:
PODSTAWOWA WERSJA KSIĘGI ZNAKU:
- wariant PL
- wariant EN

Jeżeli będziecie Państwo chcieli uzyskać dodatkowe informacje dotyczące zmian wizerunkowych - prosimy o kontakt z naszym Biurem Marketingu:
pod adresem e-mailowym: nm@prs.pl
telefoniczny: +48 58 75 11 - 140, 363, 297
Dziękujemy!