PRS (Polski Rejestr Statków S.A.) jest niezależną instytucją rzeczoznawczą działającą na rynku międzynarodowym od ponad 85 lat.

Choć narodziny instytucji związane były z klasyfikacją statków żeglugi śródlądowej, a okrętownictwo i żegluga nadal stanowią dominujący obszar aktywności, to obecnie PRS zajmuje się świadczeniem usług w wielu dziedzinach, w tym niezwiązanych ze statkami. Dynamiczne reakcje na bieżące potrzeby rynku oraz systematyczne wprowadzanie zmian, mających na celu zagwarantowanie najwyższego standardu oferowanych usług, praca zespołowa oraz zaangażowanie naszych pracowników w powierzane im zadania pozwalały nam stawać się pionierem kształtującym nowatorskie i właściwe rozwiązania w każdym sektorze gospodarki.

Obecnie z powodzeniem łączymy doświadczenie z nieustannym rozwojem. Kultywujemy tradycje i jesteśmy dumni ze swej długoletniej historii, a nasi klienci wywodzą się nie tylko z gospodarki morskiej, są związani także z przemysłem hutniczym, budowlanym, samochodowym, odzieżowym, chemicznym, bankowością, szkolnictwem wyższym, służbą zdrowia, administracją państwową oraz wieloma innymi branżami.

Przegląd naszych kompetencji mogą Państwo znaleźć w OFERCIE usług, przedstawionej w następujących głównych grupach: 

  • Nadzory Okrętowe, 

  • Nadzory Przemysłowe,

  • Certyfikacja (certyfikacja systemów zarządzania, certyfikacja wyrobów i osób),

  • Szkolenia.

W przypadku pytań oraz poszukiwania usług nietypowych prosimy o kontakt z Biurem Marketingu (e-mail: nm@prs.pl), gdzie uzyskają Państwo wyczerpujące informacje na każdy temat związany z działalnością Polskiego Rejestru Statków S.A.