Extranet

Przejdź do ekstranetu »

2019

2019-02-07 99 rocznica Zaślubin Polski z Morzem

10 lutego 1920 roku generał Józef Haller dokonał symbolicznych zaślubin Polski z Morzem Bałtyckim.
Wydarzenie to miało miejsce w Pucku i także tam będzie celebrowana jego 99. rocznica. Uroczystości rozpoczną się już 9 lutego w Miejskim Ratuszu o godz. 16:00. czytaj więcej »


2019-02-02 Dobrowolne regulacje zamiast prawa - Kodeks Dobrych Praktyk i standardy przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Zapraszamy do lektury artykułu dotyczącego Kodeksu Dobrych Praktyk i standardów przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, do którego wypowiedzi udzielał także Koordynator programów odpadowych PRS Certyfikacja - Pan Jacek Korzeniewski. czytaj więcej »


2019-01-31 IV Forum Bezpieczeństwa Morskiego Państwa za nami

24 stycznia br. w Warszawie odbyło się IV Forum Bezpieczeństwa Morskiego Państwa, które zorganizowały wspólnie Akademia Marynarki Wojennej z Gdyni i Targi Warszawskie S.A. Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli Ministerstwa Obrony Narodowej, Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Komisji Obrony Narodowej Sejmu RP, Biura Bezpieczeństwa Narodowego, instytucji wojskowych a także przemysłu stoczniowego oraz przedstawicieli sił zbrojnych państw sojuszniczych i partnerskich z Francji, Hiszpanii, Szwecji, Danii, Bułgarii, Rumunii i Wielkiej Brytanii. czytaj więcej »


2019-01-28 Relacja z Konferencji - Zarządzanie jakością w opiece medycznej

W dniu 24 stycznia 2019 r. w Domu Technika NOT w Gdańsku odbyła się konferencja poświęcona tematyce jakości zarządzania w opiece medycznej, gromadząc liczne grono praktyków oraz ekspertów ze środowiska medycznego. czytaj więcej »


2019-01-14 Kondolencje - żegnamy Prezydenta Miasta Gdańska

W związku z tragiczną śmiercią wieloletniego Prezydenta Miasta Gdańska - Pana Pawła Adamowicza, Zarząd Polskiego Rejestru Statków S.A. wraz z pracownikami pragną złożyć najszczersze wyrazy współczucia i przekazać kondolencje najbliższym zmarłego. czytaj więcej »


2019-01-04 Żegnamy kpt. Jana Ludwiga

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 1 stycznia zmarł kpt Jan Ludwig, wieloletni pracownik Polskiego Rejestru statków, kapitan, żeglarz, wychowawca pokoleń harcerzy. czytaj więcej »


2019-01-01 Jubileusz 25-lecia Certyfikacji

Rok 2019 to dla PRS Certyfikacja rok wyjątkowy - ze względu na jubileusz 25-lecia uzyskania akredytacji, jako pierwsza jednostka certyfikująca systemy jakości w Polsce! Spójność wysokich standardów oferowanych usług z kultywowaniem długoletniej tradycji oraz solidność w podejmowaniu kierunków rozwoju - to cechy, które przez 25 lat napędzały nas do budowania pozycji jako jednej z najbardziej uznanych i liczących się jednostek certyfikujących systemy zarządzania w Polsce, która wspiera działalności w każdym sektorze gospodarki biznesowej, samorządowej czy społecznej.
Dziękujemy i zapraszamy do świętowania razem z nami! czytaj więcej »


2019-01-01 Wykaz wymagań IMO wchodzących w życie w 2019 r.

Ośrodek ds. IMO przy Polskim Rejestrze Statków S.A. przekazuje instytucjom gospodarki morskiej wykaz wymagań uchwalonych przez Międzynarodową Organizację Morską, które zaczną obowiązywać w roku 2019.
Zapraszamy przedstawicieli armatorów, instytucji naukowych, stoczni, przedsiębiorstw związanych z gospodarką morską do uczestnictwa w zebraniach sekcji specjalistycznych, na których na bieżąco omawiane są postanowienia IMO (patrz zakładka Ośrodek ds. IMO). czytaj więcej »