Extranet

Przejdź do ekstranetu »

„Wymagania, Badania, Certyfikacja” – seria seminariów

Zapraszamy wszystkie osoby planujące produkcję i sprzedaż nowych wyrobów na serię seminariów pod hasłem „Wymagania, Badania, Certyfikacja”, które organizujemy wspólnie z riskCE, Państwową Inspekcją Pracy, TuV Reinland i PKN. W najbliższym czasie odbędą się 2 edycje tego seminarium:

5 czerwca w Olsztynie

6 czerwca w Ełku.

Seminaria przybliżą uczestnikom obowiązki producenta, importera i dystrybutora wyrobów, które podlegają regulacjom zawartym w dyrektywach Unii Europejskiej a także przedstawią zasady i procedury dla uzyskania odpowiednich certyfikatów dopuszczających wyroby na rynek europejski. Prelegenci omówią ponadto zasady bezpieczeństwa produktów i wskażą, gdzie szukać niezbędnych informacji o normach i unijnych wymaganiach technicznych, jakie muszą spełniać produkty.

Seminaria będą miały charakter interaktywny, a więc będzie możliwość zadawania pytań naszym ekspertom i dzielenia się własnymi doświadczeniami.

Do udziału zapraszamy wszystkie osoby, które planują rozpoczęcie produkcji lub sprzedaży nowych produktów a także przedstawicieli mikro, małych i średnich firm z siedzibą w parkach naukowo-technologicznych i innych centrach innowacji. Zachęcamy do wzięcia udziału również studentów kierunków technicznych, inżynieryjnych, automatycznych itp., którzy są zainteresowani tematem wymagań prawnych i technicznych niezbędnych do wprowadzania nowych produktów na rynek.

Udział w seminariach jest bezpłatny, wymagana jest jedynie rejestracja.

Szczegóły wydarzenia i rejestracja na stronie EVENEA.