Extranet

Przejdź do ekstranetu »

Konferencja DMIUT 2018

W dniach 20-21 września br. w gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się siódma edycja konferencji DIAGNOSTYKA MATERIAŁÓW I URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH – DMIUT 2018. Konferencja organizowana jest pod honorowym patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Marszałka Województwa Pomorskiego - Pana Mieczysława Struka. Jednym z patronów merytorycznych wydarzenia ponownie został Polski Rejestr Statków.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji DMIUT będą wyzwania diagnostyczne branży morskiej, choć nie zabraknie także innych obszarów.

Wydarzenie opiera się na trzech filarach tematycznych:

• FILAR I - NOWOCZESNA DIAGNOSTYKA - SZANSE I WYZWANIA - diagnostyka prewencyjna i predykcyjna jako źródło szans i przewag, innowacje i nowe technologie, wyzwania i potrzeby branży morskiej i offshore, wyzwania branży energetycznej,

• FILAR II - NARZĘDZIA ROZWOJU I WSPARCIA - fundusze, programy oraz instytucje wsparcia i otoczenia biznesu, współpraca nauka-przemysł, aspekty prawne i instytucje nadzoru,

• FILAR III - POTENCJAŁ BADAŃ NAUKOWYCH - aktualne trendy i kierunki badań, obiecujące odkrycia naukowe z potencjałem na aplikacje praktyczne.

Konferencja w założeniu ma mieć jak najbardziej otwartą formułę obejmującą prezentacje i referaty, dyskusje panelowe, networking oraz prezentację konkretnych rozwiązań technicznych.

Zapraszamy do udziału zarówno przedstawicieli świata naukowego, jak i przemysłu oraz środowiska startupowego - zwłaszcza tych związanych z branżą morską.

Więcej informacji, w tym warunki uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo na stronie www.dmiut.nntlab.com