Extranet

Przejdź do ekstranetu »

XXI edycja Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości - nabór wniosków

 

Zapraszamy firmy, organizacje i instytucje z Pomorza, które w praktyce stosują, bądź zamierzają stosować filozofię Zarządzania przez Jakość, do udziału w kolejnej edycji Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości.

 

Konkurs o ponad dwudziestoletniej tradycji, skierowany jest organizacji wykazujących się skutecznością zarządzania, świadczących usługi na wysokim poziomie oraz produkujących nowoczesne wyroby. Mimo licznych nagród przyznawanych w regionie, Pomorska Nagroda Jakości jest unikatowym projektem, a jej Laureaci stanowią wzór do naśladowania dla innych organizacji.

 

Szeroko pojęta jakość jest jednym z głównych warunków osiągania sukcesów gospodarczych – nie tylko na terenie naszego kraju, lecz także Europy. Udział w konkursie o Pomorską Nagrodę Jakości daje znakomitą okazję do sprawdzenia potencjału organizacji i stworzenia możliwości przeprowadzenia gruntownej samooceny, zweryfikowanej oceną ekspercką zawartą w raporcie zwrotnym.

 

Nabór wniosków do Konkursu o Pomorską Nagrodę Jakości trwa do 31 października 2017 roku. Nadesłanie zgłoszenia do 31 sierpnia br. jest jednoznaczne z otrzymaniem 20% bonifikaty (od kwoty podanej w Regulaminie Konkursu o PNJ).


Organizatorami Konkursu są:
Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Gdańsku
Polski Rejestr Statków S.A.


Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie:
http://gdansk.enot.pl/aktualnosci/item/1017-pomorska-nagroda-jakosci-2017-ruszyla-kolejna-edycja-konkursu