Extranet

Przejdź do ekstranetu »

II edycja Konkursu Biznes z Sercem zainaugurowana


23 marca 2017 r odbyła się konferencja inaugurująca drugą edycję Konkursu "Biznes z Sercem", pn.: "CSR - Społeczna Odpowiedzialność Biznesu - wiem, rozumiem, stosuję”.

 

Tematyka wykładów dotyczyła standardów zawartych w Normie ISO 26000 wymagań prawnych CSR w szczególności dotyczących ochrony środowiska i zasobów ludzkich oraz doświadczeń związanych z wdrożeniem programu CSR.

 

Wśród prelegentów nie zabrakło ekspertów z ramienia Pionu Certyfikacji Polskiego Rejestru Statków S.A. Pan Krzysztof Janicki i Pan Władysław Feist - wieloletni auditorzy PRS Certyfikacja, podczas prezentacji wzbogacili swoją wiedzą uczestników na temat idei społecznej odpowiedzialności biznesu, wymogów normy ISO 26000 oraz korzyści płynących z jej wdrożenia w organizacji.

Ciekawym i pouczającym elementem konferencji była prezentacja "dobrych praktyk" stosowanych przez laureatów poprzedniej edycji Konkursu.

 

Cykl wykładów dotyczących społecznej odpowiedzialności biznesu zakończyła prezentacja zasad i korzyści płynących z uczestnictw w Konkursie "Biznes z Sercem".