Extranet

Przejdź do ekstranetu »

Newsletter

Subskrybuj newsletter PRS S.A. aby otrzymywać bieżące informacje

Usuń mój e-mail z listy subskrybentów

Placówki i Przedstawicielstwa zagraniczne

PLACÓWKI I PRZEDSTAWICIELSTWA ZAGRANICZNE / BRANCH OFFICES AND REPRESENTATIVES ABROAD
BULGARIA
Tel. country code: 359
VARNA

Inspektor PRS w Warnie
PRS Surveyor in Varna

Doctor Lyudvig Zamenhof Str. No.10
floor 2, off. 2
Varna 9000,
Bulgaria
tel.: +359 52 805 455
mobile: +359 888 777 382
e-mail: v.kasabov@prs.pl 

Valentin Kasabov – Surveyor

 

CHINA
Tel. country code: 86
SHANGHAI

Placówka PRS w Szanghaju
PRS Branch Office Shanghai

Polish Register of Shipping China Co., Ltd.
Huaihai China Tower, Suite 713
No. 885 Renmin Rd.
Shanghai 200010, China
tel.: +86 21 613 533 86/87
fax: +86 21 613 533 85
mobile: +86 185 2105 2310
            +86 186 1676 7430

            +86 186 6120 0482
e-mail: prschina@prsclass.com

Paweł Dworzycki – Executive manager
Marek Pomykała - Surveyor
Zhiwei Cheng – Surveyor

EGYPT
Tel. country code: 20
CAIRO

Placówka PRS Kair
PRS Branch Office Cairo

Street No. 161, Building No. 69,
the 2nd floor, Apt. No. 2
Hadayeq El-Maadi, Cairo, Egypt
tel.: +20 22 52 53 770
fax: +20 22 52 45 775
e-mail: cairo@prs.pl

Ryszard Iwanowski – Manager
mobile: + 20 10 68 80 31 76
             +48 601 651 536
e-mail: Ryszard.Iwanowski@prs.pl

Anna Gamal-El-Din – Secretary

tel.: + 20 22 52 53 770
fax: + 20 22 52 45 775
e-mail: Anna.Gamal@prs.pl

Mohamed Ismail El-Rawi – Deputy Manager
mobile: +20 12 22 156 784
e-mail: m.elrawi@prs.pl

Mohamed El Feel - Surveyor
mobile: +20 10 10 500 828
e-mail: m.elfeel@prs.pl

Wael Said – Accountant
mobile: +20 10 10 500 826
e-mail: wael.said@prs.pl

 

GREECE
Tel. country code: 30
PIRAEUS

Placówka PRS Pireus
PRS Branch Office Piraeus

5-7, Agiou Nikolaou Str.
185-37 Piraeus, Greece
tel.: +30 (210) 45 28 320, 45 29 891
fax: +30 (210) 41 85 845
e-mail: piraeus@prs.pl

Leszek Pokora – Manager
     mobile: +30 6945 930 280
Antonis Vavanos – Technical Assistant
     mobile: +30 6944 889 968

Nikolaos Kotakis – Commercial Manager

Natalia Gafou – Secretary
Maria Malinowska – Invoicing

Surveyors

Alexandros Roubinis
     mobile: +30 6946 280 804
Theodoros Mouzis
     mobile: +30 6945 975 453
Alexandros Papagerasinou

     mobile: + 30 6944 246 476

LITHUANIA
Tel. country code: 370
KLAIPEDA

Placówka PRS Kłajpeda
PRS Branch Office Klaipeda

Liepu g. 54
LT-92106 Klaipeda, Lithuania
tel./fax: +370 (46) 411 755
e-mail: klaipeda@prs.pl

Vladimiras Moliakovas – Manager
     mobile: +370 698 146 18
Aleksandr Gavriliuk – Surveyor
     mobile: +370 698 109 33
Ina Kupriene – Invoicing

 

NETHERLANDS
Tel. country code: 31
ROTTERDAM

Inspektor PRS w Rotterdamie
PRS Surveyor in Rotterdam

Albert Plesmanweg 43 C
3088 GB Rotterdam, Netherlands

mobile: +31 653 204 001
e-mail: rotterdam@prs.pl

Tadeusz Sokolowski – Surveyor

 

SPAIN
Tel. country code: 34
MADRID

Inspektor PRS w Madrycie
PRS Surveyor in Madrid 

Krzysztof Skalski
c/Olivillo 17, 5B Esc.1
28011 Madrid, Spain

tel.  + 34 91 7556949
mobile +34 689688963
e-mail: madrid@prs.pl

Krzysztof Skalski – Surveyor 

TURKEY
Tel. country code: 90
ISTANBUL

Inspektor PRS w Istanbule
PRS Surveyor in Istanbul

 

Icmeler Mah. Aydinli Yolu Cad.

No.10 K:5 D:20 PK:34947

Tuzla / Istanbul
Turkey


mobile: +905496800830

e-mail: b.saday@prs.pl

Mr. Bakan Saday


UNITED ARAB EMIRATES
Tel. country code: 971
DUBAI

Placówka PRS Dubai
PRS Branch Office Dubai

P.O. Box 63177
Al Khaleej Road
Dubai Customs Building
Off. No. 427
Dubai, UAE
tel.  +971 42 56 00 41
fax: +971 42 56 00 31
e-mail: dubai@prs.pl

Marek Kaszyński– Manager
mobile: +971 503 053 592
e-mail: M.Kaszynski@prs.pl

Hamad Abd El Naby
Abdul Manaf

 

UNITED STATES OF AMERICA
Tel. country code: 001
PARKLAND

Inspektor PRS w USA
PRS Surveyor in the USA

11595 NW 71st Place
Parkland, FL 33076
USA

tel.: 305-753-2691
e-mail.: a.foerster@prs.pl

Mr. Andrzej Foerster, C/Eng - Surveyor