Zasięg działania PRS

Polski Rejestr Statków wspiera działalność w każdym sektorze przemysłu i gospodarki. Dostarczamy swoje usługi i zapewniamy bezpieczeństwo ludzi, obiektów pływających, lądowych, ładunków i środowiska naturalnego - na całym świecie. Obecnie, poza siecią placówek i inspektorów w Polsce, posiadamy oddziały i pracowników działających zagranicą – w Chinach, Egipcie, Grecji, Hiszpani, Indonezji, Niderlandach, Turcji, Ukrainie, Wenezueli, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, na Białorusi i Litwie. Współpracujemy także z firmami zewnętrznymi, które pełnią role agentów i przedstawicieli handlowych. Tym samym jesteśmy dostępni w każdym zakątku ziemi.

Nowi inspektorzy PRS na świecie

Od kilkudziesięciu lat rozbudowujemy zasięg działania, tworząc oddziały i przedstawicielstwa, lokując indywidualnych inspektorów w różnych krajach - tymczasowo lub na stałe. Dopasowujemy się do potrzeb i ewoluującej sytuacji na rynku w kraju, jak i globalnie, by zawsze być jak najbliżej naszych klientów i pomagać im w budowaniu trwałości ich organizacji.

W pierwszej połowie tego roku zagraniczna sieć serwisowa PRS została rozszerzona o kolejne dwie lokalizacje. Nowi inspektorzy mają swoje siedziby w Maracaibo w Wenezueli oraz w Batam w Indonezji. Benigno Polo Soto, który pełni funkcję inspektora PRS w Wenezueli, koncentruje się na zapewnieniu klientom PRS usług i rozwiązań w regionie Ameryki Południowej i Centralnej. Mohamad Arief Lucky Dharmanto wykonuje zadania nie tylko w Indonezji, ale obsługuje również w sąsiadujące kraje Azji, Australii i Oceanii - co umożliwia efektywną koordynację działań PRS na tych szerokościach geograficznych świata.

Zwiększenie dostępności serwisu oraz skrócenia czasu dotarcia inspektora na burtę statku stanowi ważny wyznacznik, oczekiwanego przez naszych klientów, wsparcia towarzystwa klasyfikacyjnego.

PRS coraz bliżej klienta

PRS niezmiennie realizuje swoją strategię, której celem jest jeszcze większe zbliżenie do klientów na całym świecie. Dodanie dwóch nowych inspektorów do zespołu PRS stanowi kolejny ważny krok w kierunku zapewnienia naszym klientom bliskiej dostępność naszych usług i najwyższej jakości ich realizacji.

Wszelkie działania rozwijające naszą globalną obecność oraz inwestycje w zespoły lokalne, które dostarczają nasze usługi i rozwiązania na każdym kontynencie, mają wartość szczególną w utrzymywaniu efektywnych instrumentów realizujących misję PRS.

Pełna lista naszych reprezentantów w kraju i zagranicą dostępna jest w zakładce https://www.prs.pl/kontakt.