W dniach 18-20 października br. odbędzie się 8. edycja targów ExpoWelding. W tym roku PRS będzie jednym z wystawców na tym wydarzeniu. Tegoroczna impreza będzie miała miejsce w nowej lokalizacji - Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

ExpoWelding to najważniejsze targi branży spawalniczej, które odbywają się w Polsce. Wśród wystawców i odwiedzających są przedstawiciele różnych gałęzi gospodarki, m.in. przemysłu hutniczego, górniczego, stoczniowego, budowlanego, kolejowego, energetycznego, automotive czy spożywczego. Prezentacja najnowszych, kompleksowych rozwiązań, wykorzystywanych podczas procesu spawania, czy narzędzi pozwalających uzyskać znacznie lepszą wydajność i jakość pracy, to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na gości targowych.

PRS, reprezentowany przez zespół z Pionu Certyfikacji, będzie miał okazję przedstawić ofertę usług dedykowanych branży spawalniczej i przemysłom powiązanym, w tym ocenę jakości procesów spawalniczych w oparciu o normy z serii ISO 3834, certyfikację procesów spawalniczych dla kolejnictwa, certyfikację personelu spawalniczego wykonującego połączenia nierozłączne oraz akredytowaną certyfikację personelu spawalniczego w obszarze regulowanym dyrektywą ciśnieniową (2014/68/UE).

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na stoisko PRS nr 25.

W trakcie targów zaplanowane są także wydarzenia towarzyszące. Miedzy innymi odbędzie się 63. Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza pod hasłem: „spawalnictwo w sieci nowych możliwości”, którą organizuje Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa, będąca patronem honorowym targów.

Aktualizowany na bieżąco program wydarzenia dostępny jest na stronie: www.expowelding.pl

Udział w wydarzeniu możliwy jest po dokonaniu rejestracji na stronie https://www.expowelding.pl/2022/pl/rejestracja,1788.html.

Do zobaczenia na ExpoWelding!