Najważniejsze wydarzenie w branży spawalniczej w Polsce– ExpoWelding zakończyło się w ubiegły czwartek. Targi zgromadziły w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach niemal 100 wystawców i ponad 3 tysiące odwiedzających, jak podają organizatorzy.

PRS uczestniczył w tegorocznej, 8. edycji targów po raz pierwszy jako jeden z wystawców. Był to dla naszego zespołu czas licznych spotkań i rozmów z potencjalnymi, ale i obecnymi klientami.

- Wróciliśmy zadowoleni z udziału w ExpoWelding. Udało nam się nawiązać nowe kontakty z firmami zainteresowanymi naszą ofertą, nie tylko w obszarze spawalnictwa, ale również tą dotyczącą certyfikacji systemów zarządzania – podsumowuje Agnieszka Pazdrak, Menadżer ds. Rozwoju Certyfikacji w PRS, obecna na wydarzeniu. Dla wielu gości ExpoWelding spotkanie z PRS jako wystawcą było zaskoczeniem, bo nazwa firmy w żaden sposób nie kojarzy się ze spawalnictwem. Odwiedzili nas także klienci, którzy znają nasze usługi i dobrze wspominają współpracę z PRS.

Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem, z uwagi na specyfikę tematyczną, w szczególności ze strony spawalników i przedstawicieli zakładów produkcyjnych. Potwierdza to też nasz zespół - stoisko PRS odwiedzili m.in. przedstawiciele firm wykorzystujących procesy spawalnicze w swojej działalności i reprezentanci szkółek spawalniczych, zainteresowani certyfikowaniem personelu.

Dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzili stoisko PRS. Liczymy, że przeprowadzone rozmowy przełożą się na przyszłą, owocną współpracę.