Zapraszamy do udziału w szóstej edycji Konferencji naukowej pt. „Ciągłe doskonalenie w teorii i praktyce” , którą organizuje Katedra Zarządzania w Przemyśle Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-15.01.2021 w formie zdalnej a udział w nim jest bezpłatny. Ciągłe doskonalenie jest tematem uniwersalnym i niezmiennie ważnym dla każdej organizacji. Warto usłyszeć, co na ten temat mówi nie tylko świat nauki, ale też zaproszeni praktycy – przedstawiciele polskich przedsiębiorstw.

Pierwszy dzień przebiegnie pod hasłem” Doskonalenie organizacji w czasach COVID-19”. Będzie składał się z 3 sesji, w których wystąpią przedstawiciele wielu polskich uczelni wyższych oraz przedsiębiorcy. Trzecią sesję  – panel dyskusyjny rozpocznie wystąpienie Dyrektora Pionu Certyfikacji PRS, Pana Michał Chudzińskiego, który przedstawi zalety autorskiego Standardu PRS. Jest to program opracowany w odpowiedzi na epidemię COVID i ma wspierać przedsiębiorstwa, instytucje, organizacje w zabezpieczeniu przed zakażeniami różnymi chorobami zakaźnymi, nie tylko Sars-CoV-2.

Spotkanie 1 dnia odbędzie się w języku polskim. Link do udziału: meet.google.com/hyt-fjgj-abz

Drugiego dnia konferencji odbędzie się międzynarodowy panel dyskusyjny młodych naukowców, prowadzony w języku angielskim. Studenci wymienią swoje poglądy, przedstawią opinie i wyniki badań na temat ciągłego doskonalenia. Wśród prelegentów gościć będą przedstawiciele uczelni m.im. z Chorwacji, Turcji i Francji.

Udział w drugim dniu wydarzenia dostępny pod adresem: meet.google.com/omr-xcnu-iws

Pełny program 2-dniowej konferencji do pobrania tutaj.