Zapraszamy do udziału w konferencji „Q doskonałości: Dobre praktyki w doskonaleniu usług medycznych na Pomorzu” Standaryzacja i jej znaczenie w czasie COVID-19. Podczas wydarzenia przedstawiciele PRS Michał Chudziński i Beata Krasoń przedstawią Standard PRS - nowe narzędzie jakości wspierające m.in. walkę z pandemią.

W trakcie wydarzenia omawiane i dyskutowane będą dobre praktyki stosowane przez podmioty lecznicze i inne placówki z nimi współpracujące. Prelegenci podzielą się doświadczeniami dotyczącymi ich sposobów postępowania i standaryzacji procedur, zarządzania kryzysowego, czy ciągłości działania w dobie pandemii COVID-19. Wśród poruszanych zagadnień nie zabraknie tematów dot. systemu zarządzania jakością, certyfikacji i akredytacji podmiotów branży medycznej.

W trakcie konferencji przewidziana jest też dyskusja z udziałem prof. Mariana Zembali ze Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

Konferencja odbędzie się 26 marca na platformie VMS NOT.

Udział w niej jest bezpłatny a rejestracji można dokonać za pośrednictwem strony https://konferencje.gdansk.enot.pl/

Zachęcamy do udziału wszystkie organizacje świadczące usługi medyczne oraz auditorów prowadzących audity w branży medycznej. Konferencja jest świetną okazją do poznania praktyk innych podmiotów rynku medycznego, a zarazem poszerzenia kompetencji osobistych.

Zapraszamy do zapoznania się z korzyściami płynącymi z wdrożenia Standardu PRS w Państwa organizacji, które są dostępne tutaj.