31 sierpnia 2021 rozpoczyna się 3-dniowe forum "Trans Expo Odessa 2021", które obejmie wystawę „TransUkraine 2021”, „TransRail Ukraine 2021” oraz „Odessa 2021” – międzynarodowe targi poświęcone żegludze, budowie statków i rozwojowi portów. Dopełnieniem będzie konferencja poświęcona transportowi i logistyce. Targi odbędą się w kompleksie wystawienniczym odeskiego portu morskiego w formule hybrydowej. Możliwe będzie uczestnictwo osobiste, jak również rejestracja i udział online - w tym odwiedzanie wirtualnych stoisk, wymiana wizytówek, zapoznanie się z ofertą wystawców. Rejestracja: https://event.trans-expo-odessa.com/

Polski Rejestr Statków będzie obecny na targach ze swoją ofertą - nasi przedstawiciele z przyjemnością przyjmą gości na naszym stoisku.
- PRS dostrzega potrzebę promocji swoich usług na rynku ukraińskim, gdzie widzimy duży potencjał. Jesteśmy zainteresowani współpracą z lokalnymi armatorami, stoczniami i firmami działającymi w szeroko rozumianej branży morskiej - zaznacza Dyrektor Pionu Okrętowego, Grzegorz Pettke, który weźmie udział w wydarzeniu.

Organizatorzy spodziewają się ponad 250 wystawców oraz ponad 3000 odwiedzających. Do udziału w wydarzeniu zaproszono przedstawicieli władz, placówek dyplomatycznych, stowarzyszeń branżowych, portów, terminali, firm transportowych i logistycznych, firm stoczniowych i spedycyjnych, producentów taboru kolejowego, firm informatycznych oraz prawników i inwestorów.

Odwiedzających na Trans Expo Odessa 2021 zapraszamy na stoisko PRS (nr 17).