W dniach od 20 do 22 kwietnia odbędą się 16. Targi Militarne Balt Military Expo - po raz pierwszy w formule online. Polski Rejestr Statków od wielu lat jest uczestnikiem tego wydarzenia, więc i w tegorocznej edycji nie może nas zabraknąć. Zapraszamy do naszego wirtualnego stoiska - jest to możliwe po uprzedniej rejestracji na stronie organizatora: https://live.intermare-southbaltic.eu/pl/

Z pewnością formuła online pozwala na większą dostępność do informacji i ofert firm, prezentujących swoje usługi i produkty. Także potencjalni klienci z drugiego końca kraju i z zagranicy mogą bez przeszkód uczestniczyć w targach. Jednocześnie zachowamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przed zakażeniami koronawirusem, unikając spotkań w tłumie.

Podczas wydarzenia zaprezentujemy zakres świadczonych usług w kontekście bezpieczeństwa militarnego. Od oferty w obszarze nadzorów nad jednostkami pływającymi, w tym dla wojska i służb specjalnych , przez certyfikację po szkolenia. W ramach wirtualnego stoiska poza zapoznaniem się z ofertą firmy odwiedzający będą mogli porozmawiać z przedstawicielami PRS, którzy będą obecni na stoisku przez cały czas trwania targów, w ramach matchmakingu (spotkań 1 na 1) oraz poprzez live chat.

Serdecznie zapraszamy do udziału!