W okresie wprowadzonych ograniczeń w kontaktach osobistych, przestawiamy się, gdzie to możliwe, na pracę zdalną. Dotyczy to także szkoleń - jednego z obszarów działalności PRS, w ramach którego dzielimy się swoją fachową wiedzą i bogatymi doświadczeniami z realizacji usług branżowych dla okrętownictwa, przemysłu, certyfikacji. Pomagamy w ten sposób w kompleksowym poszerzaniu wiedzy w obszarze techniki i technologii morskich, wymagań prawnych na szczeblu krajowym i międzynarodowym, czy nabyciu lub aktualizacji kompetencji w obszarze systemów zarządzania.

Niełatwy czas na rynku pracy wymaga od pracowników konkurencyjności. Większe kompetencje, szersza wiedza i bogatsze doświadczenie sprzyjają ugruntowaniu pozycji w firmach i instytucjach. W związku z tym zapotrzebowanie na szkolenia nie ustaje, więc kontynuujemy ich organizację. Zmieniamy tylko formę edukacji na online - przestawienie się na naukę zdalną przypadło już do gustu naszym klientom. Chcąc stworzyć uczestnikom szkoleń jeszcze lepsze warunki uruchomiliśmy właśnie studio nagrań, z którego prowadzimy kursy online. Mamy nadzieję, że nauka w pięknym, estetycznym otoczeniu będzie znacznie przyjemniejsza. Mamy już za sobą pierwsze szkolenie z „Budowy i oceny stanu technicznego kontenera” i pozytywny odbiór studia wśród uczestników. Niebawem zorganizujemy kolejne kursy. Zachęcamy do udziału!

Nasze szkolenia realizujemy dla pracowników stoczni, biur projektowych, armatorów, marynarzy, producentów wyposażenia na statki, firm transportowych, przedstawicieli szkół i uczelni branżowych, firm produkcyjnych i handlowych z wielu gałęzi gospodarki i wszystkich osób pracujących w ramach różnych systemów zarządzania. Jesteśmy w stanie przygotować i przeprowadzić szkolenie  dedykowane konkretnym zagadnieniom. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą szkoleniową zapraszamy do kontaktu z Pionem Szkoleń PRS, gdzie można uzyskać szczegółowe informacje – dl@prs.pl.