W ubiegły czwartek, 3 września 2020 r., w Niepołomicach, miało miejsce uroczyste wręczenie certyfikatu systemu Dobrych Praktyk Produkcji (GMP) dla produktów kosmetycznych firmie Scandia Cosmetics S.A. Certyfikat przekazał osobiście Dyrektor Pionu Certyfikacji, Pan Michał Chudziński.

Audit początkowej certyfikacji, który ocenił skuteczność funkcjonowania GMP w organizacji, został przeprowadzony w pierwszej połowie sierpnia.

Scandia Cosmetics S.A. jest polskim producentem naturalnych kosmetyków z 30-letnim doświadczeniem. Produkowane przez nich kosmetyki (także dla marek prywatnych) składają się z naturalnych składników, na bazie autorskich receptur firmy, w oparciu o innowacyjne i sprawdzone technologie. Scandia Cosmetics S.A. jest ekspertem na polskim rynku w produkcji antybakteryjnych kosmetyków z ozonem dla ludzi i zwierząt.

Gratulujemy firmie Scandia Cosmetics S.A. otrzymania certyfikatu i dziękujemy za dołączenie do grona klientów z branży kosmetycznej certyfikowanych przez PRS, licząc na długą, owocną współpracę.